Ataşehir Tıkanıklık Açma

Ataşehir Tıkanıklık Açma, Petek Su Tesisatı Bakım ve Onarım Hizmetleri’nin Ataşehir ilçesi sınarları dahilinde yer alan tüm yerleşim birimlerine en etkili ve en hızlı çözümü ulaştırabilmek için halkımızın hizmetine sunduğu hizmet ve teknik servis ekibidir.

Tıkanıklık açma servisi, gider tesisatında, banyo, tuvalet ve mutfak lavabo giderleri ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi giderlerindeki tıkanıklıkları herhangi bir yeri kırmadan gidermektedir.

Kırmadan tıkanıklık açma işlemi nasıl yapılır?

Görüntüleme özelliğine sahip son teknoloji ürünü cihazlar ile (bu cihazlara robot da denilmektedir) gider borularının içi görüntülenmektedir. Bu işleme de pimaş içi görüntüleme işlemi denilmektedir. Bu görüntüleme işlemi ile tıkanıklığın yeri görünt
lenmekte ve tıkanıklığa sebep olan cisimler tespit edilmektedir. Yeri tespit edilen tıkanıklığa sebep olan cisimler yine son teknoloji ürünü bu robotlar ile pimaş içinde parçalanmakta ve tıkanıklık tamamen giderilmektedir. Tüm bu işler yapılırken yapılarınıza ya da gider borularınıza hiçbir şekilde, hiçbir zarar verilmemektedir.

Ataşehir tıkanıklık açma servisi tarafından pimaş tıkanıklıkları robotla kırıp dökmeden açılmaktadır. Ve tüm bu işlemler esnasında ne yapınıza, ne de gider hattınızdaki borulara en ufak zarar verilmemektedir.

Tıkanıklık açma işlemi firmamız tarafından %100 garanti kapsamında tamir edilmektedir. Garanti süresi ise 6 (altı) aydır.

Teknik servis ekibimiz, Ataşehir’de ayrıca su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri ve tesisat bakımı hizmetleri de vermektedir. Daha fazla bilgi için sayfanın altında belirtmiş olduğumuz telefon numaralarından 08:00 – 22:00 saatleri arası arayabilirsiniz.

Ataşehir Tıkanıklık Açma Servisi’nin hizmet vermiş olduğu mahalleler

Aşık Veysel, Atatürk, Barbaros, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir…

tıkanıklık açma, tıkalı gider açma, tıkanık pimaş açma, robotla tıkanıklık açma.

Ataşehir tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, aşık veysel tıkanmış kanal açma hizmeti, atatürk mahallesi robotla pimaş açma, ataşehir robotla tıkalı gider açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak lavabosu açma, barbaros mahalesi tıkalı banyo lavabosu açma. esatpaşa mahallesi tıkalı tuvalet lavabosu açma, ferhatpaşa mahallesi tıkalı tuvalet gideri açma. fetih mahallesi tıkalı banyo gideri açma, içerenköy mahallesi tıkalı mutfak gideri açma, küçükbakkalköy mahallesi kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti, kırmadan tıkanıklık açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, kayışdağı tıkalı pimaş içini görüntüleme, mimar sinan mahallesi pimaş açma, yeni sahra tıkanıklık bulma.

Pimaş içi görüntüleme nasıl yapılmaktadır?


Daha fazla video için Youtube kanalımızı (Petek Tesisat Youtube Kanalı) ziyaret edebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ataşehir Tıkanıklık Açma

Petek Tesisat
Doğru, dürüst, kaliteli hizmet.
0542 434 02 02 – 0212 462 10 02
7/24 Teknik Destek Ekibi ve Müşteri Hizmetleri

Bir cevap yazın