Kağıthane Tıkanıklık Açma

Kağıthane Tıkanıklık Açma, Kağıthane ilçe sınarlarında yer alan tüm yerleşim birimlerine en etkili ve en hızlı çözümü ulaştırabilmek için halkımızın hizmetine sunduğu hizmet ve teknik servis ekibidir.

Tıkanıklık açma servisi, pimaş gider borularında, banyo, tuvalet ve mutfak lavabo giderleri ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi giderlerindeki tıkanıkları herhangi bir yeri kırmadan gidermektedir. Görüntüleme özelliğine sahip robotlar ile gider borularının içi görüntülenmektedir. Bu görüntüleme işlemi ile tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa sebep olan cisimler tespit edilmektedir. Yeri tespit edilen tıkanıklık yine teknolojinin son ürünü bu robotlar ile pimaş içinde parçalanarak giderilmektedir. Tüm bu işler yapılırken yapılarınıza ya da borularınıza en ufak bir zarar verilmemektedir.

Kağıthane tıkanıklık açma servisi tarafından pimaş tıkanıklıkları robotla kırıp dökmeden açılmaktadır. Ve tüm bu işlemler esnasında ne yapınıza, ne de gider hattınızdaki borulara en ufak zarar verilmemektedir.

Kağıthane Tıkanıklık Açma Servisi’nin hizmet vermiş olduğu mahalleler şu şekildedir:

Hamidiye, Seyrantepe, Merkez Mahallesi, Yeşilce, Sultan Selim, Şirintepe, Çeliktepe, Emniyet Evleri, Yahya Kemal, Harmantepe, Gültepe, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Hürriyet Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Nurtepe.

Kağıthane tıkanıklık açma, kağıthane pimaş açma, kağıthane gider açma, kağıthane kanal açma, kağıthane pimaş içi görüntüleme, kağıthane lavabo tıkanıklığı açma, kağıthane banyo lavabosu tıkanıklığı açma, kağıthane banyo gideri tıkanıklığı açma, kağıthane tıkalı mutfak lavabosu açma, kağıthane mutfak gideri tıkanıklığı açma, kağıthane çamaşırmakinesi gider tıkanıklığı açma, kağıthane tuvalet gideri tıkanıklığı açma… Robotla tıkanıklık açma, robotla pimaş içi tıkanıklığı görüntüleme, robotla kırmadan pimaş içi tıkanıklık tespiti…

Pimaş içi görüntüleme nasıl yapılmaktadır?


Daha fazla video için Youtube kanalımızı (Petek Tesisat) ziyaret edebilir, kanalımıza abone olabilirsiniz.

Kağıthane Tıkanıklık Açma

 
Petek Tesisat
Doğru, dürüst, kaliteli hizmet.
0542 434 02 02